O ciucholandzie

o pasuje?Głosem ignorantki stwierdzę - nie rozumiem mody. Nie rozumiem dlaczego jest coraz mniej ubrań do noszenia i wyglądania jak człowiek, a coraz więcej cudacznych, pseudogeometrycznych konstrukcji. Wiem, że trendy, wyb

O ciucholandzie Ciuchy to podstawa. Jednak jak poradzić sobie z rosnącymi cenami? Można na przykład sprawdzić , lub kupować bazarowe odzienie. Artykuł o ciuchach.

Trendy w modzie - komu to pasuje?

Głosem ignorantki stwierdzę - nie rozumiem mody. Nie rozumiem dlaczego jest coraz mniej ubrań do noszenia i wyglądania jak człowiek, a coraz więcej cudacznych, pseudogeometrycznych konstrukcji. Wiem, że trendy, wybiegi i te sprawy. Jednak co innego prace absolwentów ASP, a co innego życie. Niech sobie będzie dziwacznie i wieloznacznie w atelier projektanta, który broni swojej pracy dyplomowej. Ale w sklepie z ciuchami oczekuję ubrań ładnych, funkcjonalnych i takich, które nie zrujnują mojej figury. Niestety dla kobiet o figurze klepsydry ostatnie trendy są bezlitosne - pudełkowe płaszcze, workowate swetry, wbijające się w biodra spodnie. Więc cóż - zostaje się przeprosić z lumpkesami. Trendy, trendami - ale proszę, projektanci odzieży dla sieciówek - weźcie pod uwagę, że przeciętna kobieta nie jest modelką, posiada za to biodra i biust. I wzrost poniżej 175 cm. W workowatych płaszczach wyglądamy jak przykurcze bez talii, jak bezkształtne kulki. Nie chcemy tak!


Odzież używana to świetny sposób na modny wgląd!

Jeśli chciałbyś wyglądać modnie i atrakcyjnie, ale posiadasz ograniczony budżet, nie musisz rezygnować z zakupów. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej sklepów oferujących markowe ubrania w bardzo niskich cenach oraz świetnym stanie. Sklepy z odzieżą używaną to coraz modniejsze rozwiązanie nawet wśród osób, które mogłyby sobie pozwolić na nowe produkty prosto ze sklepowych półek.

Prawdziwą sztuką jest znalezienie atrakcyjnej propozycji w bardzo niskiej cenie, dlatego czym prędzej wybierz się na poszukiwania ciekawych ubrań! Wcale nie musisz wydawać wiele pieniędzy, by móc poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa i zrobić ogromne wrażenie na wszystkich osobach, z którymi się spotkasz.


Początki ciuchów i odzeiży

Najstarsze ubrania tworzone były ze skór, futer, liści i trawy. Najstarsze odnalezione przez archeologów kościane igły datowane są na 30 tysięcy lat przed naszą erą (znalezisko w Rosji, w roku 1988, blisko Kostionki).

Przypuszcza się, że najstarsza odzież pojawiła się około 170 tys. lat temu2.

Jednak wedle badań nad genealogią wszy ludzkiej, zrelacjonowanych przez M. Ryszkiewicza, wesz odzieżowa ewolucyjnie oddzieliła się od wszy głowowej około 42-72 tysięcy lat temu, co zdaje się świadczyć, że w tym mniej więcej czasie pojawił się ubiór jako część naszego wyposażenia kulturowego3. Mowa tu oczywiście o pełnym ubiorze ze skór, w którym mogły się zadomowić pasożyty. Nie wiemy jednak, czy pewne skromne elementy ubioru, jak na przekład przepaski biodrowe czy spódniczki z liści lub traw, jakich do dzisiaj używają plemiona tradycyjne, nie pojawiły się wcześniej.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Odzież



© 2019 http://informator.sejny.pl/